9/28/2016

Idole ♡

Idol jest osobą, którą ceni się za to, co robi. Jest autorytetem i często wzorem do naśladowania. Idol to ktoś, kto nas wspiera, pomaga w trudnych chwilach, jest z nami zawsze, choć nie ma go obok nas.
Jednak idolem nie musi być żaden celebryta, piosenkarz /piosenkarka, aktor / aktorka, czy nawet zespół... Może to być osoba nam bliska - rodzic, przyjaciel (itp.).
Idolami są osoby wzbudzające w nas podziw. Nieraz uczą nas patrzeć na świat. Dzięki ich pomocy umiemy radzić sobie w trudniejszych chwilach... Jeżeli są oni powiązani z muzyką, ich twórczość też pomaga. No bo jeśli dokładnie wczytamy się w tekst piosenek, często możemy znaleźć tam jakieś znaczenie. 


Dlaczego chcemy być jak nasi idole? Zdarza się przecież, że lubimy naśladować swoich idoli (w stylu ubierania, sposobie mówienia, zachowania w niektórych sytuacjach i tak dalej). Jednak nie trzeba naśladować we wszystkim swoich idoli... Oczywiście, można to robić w rzeczach, które Ci się podobają, które Cię przyciąga do niego, a nie odpychają. Nikt nie jest idealny i to od nas zależy, które zachowania będziemy naśladować, a które jednak sobie odpuścimy...

Czy warto mieć idoli? Według mnie tak. To oni sprawiają, że jest się silnym, nawet wtedy, gdy dosłownie wszystko się wali i jest beznadziejne. Oni pokazują nam, że nie warto się poddawać i odpuszczać bez walki.

A najlepsze chwile? Zdecydowanie kiedy spełniają się marzenia związane z idolami! ☺♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz