1/30/2016

Ulubieńcy stycznia ♥

Hejo!
Dzisiaj przychodzę do Was z ulubieńcami stycznia. Szczerze mówiąc, był to najbardziej wyczekiwany (przeze mnie) post w tym miesiącu. Nie jestem pewna, ale myślę, że głównym powodem są nowe odkrycia...


1/23/2016

Zimowe inspiracje

Hejka!
Na początku chciałam przeprosić za brak posta w zeszłym tygodniu. Wybaczcie, ale miałam strasznie dużo nauki i przygotowywałam się do drugiego etapu olimpiady z WOSu. Jak wiecie, jestem w 3 klasie gimnazjum, a ten konkurs jest dla mnie szczególnie ważny...

Dzisiejszy post jest troszkę inny, ale myślę, że w miarę ciekawy. Jak już pewnie zauważyliście po tytule tej notki - będą to inspiracje (wydanie zimowe)

1/10/2016

Fangirl - recenzja

Fangirl

Autor: Rainbow Rowell
Wydawnictwo: MoonDrive


Wren i Cath to siostry bliźniaczki "podobne" do siebie jak ogień i woda. Wren chce w życiu spróbować wszystkiego. Lubi imprezować, randkować i poznawać nowych ludzi. Cath woli siedzieć w ich wspólnym pokoju i pisać fanfiction do książki, która zawładnęła całym jej światem. Jest fanką nastoletniego czarodzieja Simona Snowa. Wróć! Jest Prawdziwą Fanką, która... ma swoich własnych fanów, bo pisze fanfiki o Simonie. Mimo że tak różne, dziewczyny są nierozłączne. Gdy bliźniaczki rozpoczynają naukę w college'u, ich drogi się rozchodzą. Wren nie chce już mieszkać z siostrą. Cath musi opuścić swój bezpieczny świat i stawić czoła rzeczywistości. Na swojej drodze spotyka Reagan i wiecznie uśmiechniętego Leviego. Oraz panią profesor od kreatywnego pisania, która wszystkie fanfiki uważa za plagiaty.

1/02/2016

[DIY] Open When...

Hejka! Dzisiaj "open when"., czyli dla odmiany coś do it yourself.

Open when często przydaje się, jako "załącznik" do prezentów. Wtedy, kiedy oprócz kupionego drobiazgu chcemy dać jeszcze coś od siebie. Oczywiście, można podarować zwykłą kartkę z wydrukowanymi życzeniami... Ale można też wymyślić coś oryginalnego i dużo kreatywniejszego!