9/28/2016

Idole ♡

Idol jest osobą, którą ceni się za to, co robi. Jest autorytetem i często wzorem do naśladowania. Idol to ktoś, kto nas wspiera, pomaga w trudnych chwilach, jest z nami zawsze, choć nie ma go obok nas.
Jednak idolem nie musi być żaden celebryta, piosenkarz /piosenkarka, aktor / aktorka, czy nawet zespół... Może to być osoba nam bliska - rodzic, przyjaciel (itp.).
Idolami są osoby wzbudzające w nas podziw. Nieraz uczą nas patrzeć na świat. Dzięki ich pomocy umiemy radzić sobie w trudniejszych chwilach... Jeżeli są oni powiązani z muzyką, ich twórczość też pomaga. No bo jeśli dokładnie wczytamy się w tekst piosenek, często możemy znaleźć tam jakieś znaczenie. 

9/17/2016

Pewność siebie

* Hej! :) *

Pewność siebie to stan, w którym czujemy się po prostu dobrze we własnej skórze. To akceptowanie siebie zarówno z naszymi zaletami, jak i ze wszystkimi naszymi wadami i niedoskonałościami... Skoro tak ważne jest, żeby doceniać to, jacy jesteśmy - dlaczego nadal to zaniedbujemy ?


9/11/2016

Ćwiczmy razem! 💪

Hejo!
Pomysł na ten post wpadł mi do głowy wczoraj wieczorem, kiedy przyszłam do domu zmęczona po Wielkim Treningu z DEYNN i Majewskim. Mimo, że bolały mnie trochę nogi, byłam bardzo zmotywowana i chciałam się koniecznie z Wami tym podzielić!