8/08/2017

Opuszczam Hipidake ???

Hejka!


Troszkę się pozmieniało od ostatniego posta, haha!
Chciałam zmienić tego bloga- jego wygląd, nazwę, treści etc. Potem chciałam przerzucić się z Bloggera na Youtube, ale brakowało mi odwagi na "samotne" prowadzenie kanału. Bo jednak jest różnica między pisaniem postów, a gadaniem do kamery, zgodzicie się ze mną.Później tak jakoś wyszło, że zaproponowałam ibf "hej, załóżmy kanał na yt" ale ten pomysł nie miał świetlanej przyszłości, bo już samo montowanie filmów, tak żebyśmy były razem na klipie wydawało się w pewnym sensie szalone. Ale w trakcie dalszej rozmowy padł pomysł prowadzenia razem bloga. Pomyślałam, że to dobry pomysł. A jak zacznę zupełnie od nowa, może będę miała też nową energię i jakieś ciekawe pomysły? Mam nadzieję że tak.

Dlatego teraz chciałabym Was bardzo serdecznie zaprosić na nowego bloga. (klik)Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie jakiś komentarz i obserwację, jeśli Wam się spodoba. Oczywiście odwdzięczymy się!


Dziękuję Wszystkim bardzo za wszystkie chwile spędzone razem na tym blogu! Prawda jest taka, że to głównie dzięki Wam, moim czytelnikom zaszłam tak daleko. I jestem Wam za to ogromnie wdzięczna.
Czas rozwijać się dalej i spełniać marzenia. Nie zostawiam Was, zmieniam tylko moje miejsce.
Do zobaczenia wkrótce tam! ♥

Wasza Coral xx3 komentarze:

 1. So interesting post! Love your blog.
  Would you like to follow each other? If you do, let me know in the comments on my blog.
  hugs
  www.darijadujovic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. These photos are great! ! Thanks for the share, keep up the posts. Always love stopping by your blog.
  Scarlett

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję tamtego bloga ♥

  Pozdrawiam :*

  http://najlepszy-blog-monki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń